SIDEBOARD, Troeds Bjärnum "Trio", Nils Jonsson

Teak. 4 lådor i mittparti flankerad av skjutdörrar. Bakomliggande hyllplan. Längd 190 cm. Djup 42 cm. Höjd 80 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar.

Utropspris
4 000 SEK