Smycken
544269

RING, 14K vitguld med 2 äldre briljantslipade diamanter samt en fasettslipad syntetisk rubin. Vikt 3,6 g.

Storlek 18,25/57. Diamanter med diamanter ca 6,2 mm. Rubin med höjd ca 6,5 mm.

Bruksslitage samt omfattande nagg.

Utropspris
12 500 SEK