Allmoge
541198

BORD, barock, europa. 1700-tal.

Mörkblå benställning, lös bordsskiva, låda i sarg. Bredd 104, djup 82, höjd 74 cm.

Färgbortfall. Slitage, pluggar till skiva saknas. Hack och ytslitage.

Utropspris
5 000 SEK