BEVERLOO CORNEILLE, färglitografi, signerad, daterad 95, samt numrerad 17/250.
Komposition med kvinna. Bladstorlek ca 96 x 75 cm.
Mindre vågigt papper. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK