Östergötland ett och två. Riksfästen och residens. Halland, Bohuslän, Blekinge. Södermanland ett och två. Småland, Öland, Gotland. Västergötland, Värmland, Dalsland ett och två. Dalarna, Norrland. Uppland ett och två. Skåne ett, två och tre. Närke, Västmanland.
Bruksslitage, skyddsomslag med skador. Ej genomgågna.