FICKUR MED STÄLL, delvis 18 k guld, Longines, tidigt 1900-tal

Vitemaljerad urtavla med svarta siffror och sekundvisare. boett av guld. Monogram. Diameter 3,5 cm. Fickurställ i turkost glas medföljer. Kedja i double.

Slitage, anlöpningar, ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK