BOK: Picasso Les Dames de Mougins, Secrets d'Alcove d'un Atelier, Paris, 1964. Nr 94 av bibliofilupplaga.

Text av Hélène Parmelin. Med litografiska tryck. Klotband. Skyddsomslag. Läderklädd kassett.

Något solkig pärm. Ej genomgångna. Kassett med slitage.

Utropspris
3 000 SEK