STÄLL / SOCKEL, trä, Kina, 1900-talets början.

Skuren, genombruten dekor. Längd 43 cm, bredd 15 cm.

Lagad, dekordel saknas.

Proveniens

The Collection of Erik Nordström

Utropspris
1 500 SEK