UTSTÄLLNINGSAFFISCH, van Gogh, Louisiana, daterad 25 januari - 16 mars 1969.

Trädgårdsmotiv. Bildmått 80 x 59 cm.

Sedvanligt ytslitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
3 000 SEK