Smycken
492304

BROSCH, sterlingsilver och lila emalj, Albert Scharning, Molde, Norge. Vikt 13 g.

Stämplad A. SCH för Albert Scharning, Molde, Norge. Höjd 6,5 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK