SNURRFÅTÖLJER, ett par, Göte Möbler, 1970-tal.

Klädda i brunt skinn. Snurrfot i jakaranda.

Smärre slitage. Repor och sprickor i skinnet. Fläckar.

Utropspris
1 500 SEK