GRAMMOFONSKÅP, 1900-talets mitt.

Björk. Intarsiadekor. Välvd hylla. Nedfällbar lucka med bakomliggande fack samt utdragbar hylla. Bredd 78. Djup 42. Höjd 61 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Sprickor vid lås. Hål i bakstycke. Fläckar.

Utropspris
1 500 SEK