ÖRHÄNGEN samt HÄNGE, 14K guld, Liisa Vitali. Vikt tot. 2,3 g.
Örhängen stämplade Åbo, 1970-tal. Diameter 20 mm.
Hänge, N. Westerback. Diameter ca 12 mm.
Bruksslitage.