Stål/palladium, Swiss Quartz, vit urtavla, knopp med cabochonslipad ljusröd sten. Diameter 46 mm.
Fodral i ljusrött monogrampräglat lackläder. Hopfälld 57x72 mm.
Bruksslitage, repor och fläckar på fodralet, ej funktionstestad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.