HALSSMYCKE och ÖRHÄNGEN, sterling silver, Liisa Vitali, Kultakeskus oy, Finland 2000-tal. Vikt 11,6 g.
Halssmyckets längd 46 cm, örhängena 3,4 cm.
I originalförpackning.
Smärre bruksslitage. Förpackningens lock med intryckningsskador.