SAMEKNIVAR, 2st, en med signatur, 1900-tal.

Renhorn, ristad dekor, slidor i ben och skinn/läder. Längd inkl slida 21 resp 27 cm. En med monogram S.J. En bär datering 1912.

Slitage. Sprickor.

Utropspris
3 000 SEK