COLLIER, ÖRHÄNGEN SAMT RING, 18k guld samt odlade pärlor, delvis Jack Snarberg, Stockholm. Vikt 24 g.
Collier med otydliga stämplar, längd 43 cm. Ring med mabépärla, stämplad JSG för Jack Snarberg, Stockholm, storlek 17,25/54. Örhängen med skruv stämplade KP för Alton, Falköping 1970.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.