SKOLPLANSCHER, 5 st, 1900-tal.

Motiv: i vävstudion, ladugården, i havet, kor, fåglar. Planscher monterade på kartong. Storlek ca 62 X 87 - 70 X 100 cm.

Slitage, skador, revor.

Utropspris
1 500 SEK