Sk "Bull Head", automatisk, dag och datum, två små urtavlor, brun tvåtonad urtavla med brun glasring med tachymeterskala, diameter 43mm. Boettnummer 854354, 6138-0049. Brunt läderband senare.
Slitage. Repor. Ej funktionstestad. Glasring med bucklor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.