Allmoge
465999

SKÅP, Finland, Österbotten, allmoge, daterad 1866

Blåmålat med röd, gul och grön dekor. Höjd 195 cm, bredd 113 cm, djup 43 cm.

Slitage och skador

Utropspris
600 EUR