LITTERATUR OCH BROSCHYRER OM FERRARI, 15 delar.

Bla Ferrari Annuario 2005 Ferrari Yearbook.

Någon slitage. Ej genomgånget.

Proveniens

Samling tillhört Roland "Lövis" Johansson.

Utropspris
2 000 SEK