SOPPSLEV, silver, Johan Viktor Aarne, Wiborg 1919, SÅSSLEV, silver, Fredrik Tiander, Lovisa 1852. Tot. vikt ca 293,4 g.

Längd 20,5-30,5 cm.

Slitage, repor.

Utropspris
200 EUR