VÄGGLAMPOR 3 st samt BORDSLAMPA, Hans-Agne Jacobsson, Nordiska kompaniet samt Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Höjd vägglampa 16 cm respektive bordslampa ca 51 cm. Delvis etikettmärkt.

Slitage. Repor. Fläckar. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK