BOK, "Antiqvarisk... resa genom Halland, Bohuslän..." av C.G. Brunius, Lund 1839.

Halvfranskt skinnband från 1900-talets första hälft.

Slitage, fläckar, exlibris, ej genomgången.

Utropspris
1 200 SEK