ARMBANDSUR, herr, Certina, DS-2, Automatic, stål, 1960/70-tal.

Automatisk, datum, glasring svart, med 60min indikation, Boettnummer 5801 303, 9133970. Original Certina stålband med viklås, omkrets ca19cm.

Slitage. Nagg. Glas med repor. Fläckar på urtavla. Ej funktionstestad. Band med slitage och repor.

Utropspris
1 500 SEK