MÖBEL- OCH INREDNINGSLITTERATUR, 17 delar, 1900-tal.

Bland annat Svensk Slöjdförenings Tidskrift. I övrigt delvis tyskspråkig möbel litteratur.

Ej genomgångna. Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK