Smycken
444027

ARMBANDSUR, dam, 14k resp 18k, Elida, 1900-talets mitt. Totalvikt 19,8g.

Manuell, kvadratisk boett, 14k guld, 20x16mm. Armband, korridorlänk, 18k guld, längd 17cm.

Slitage. Urtavla med anlöpning. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK