ARMBANDSUR, dam. Candino. Kvartsurverk. Stål, pärlemor, syntetiska ädelstenar.

Oval tavla 24 x 20 mm. Armband 15,5 cm.

Bruksslitage. Liten spricka i tavlan, nagg i knoppen. Ej konditionstestad.

Utropspris
150 EUR