Allmoge
441521

SKOMAKARBÄNK, allmoge, 18/1900-tal.

Furu delvis röd bemålad med låda samt bänk. Höjd ca 64. Bredd ca 45. Längd ca 76 cm. Bänkens längd ca 103 cm.

Slitage. Sprickor. Färgbortfall. Något ostadig.

Utropspris
2 000 SEK