Allmoge
439072

BOCKBORD, 1800/1900-tal.

BOCKBORD, 1800/1900-tal.

Trärent, furu. Skiva med rektangulär form. Krysslagda gavlar. Längd 184, bredd 66, höjd ca 74,5cm.

Bruksslitage. Repor. Märken. Sprickor. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK