ARMBANDSUR, herr, Audemars Piguet, Automatic Calender, guld 18K. 1980-tal.

Diameter 33 mm, emaljurtavla. Serienummer B 87171, Cal. 2124, serienummer/maskineri 267260. Original läderarmband. Garanti intyg. Bruksanvisning. Reservurtavla.
Öppnad av urmakaren 05/2013.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
4 400 EUR