ARMBANDSUR, herr, IWC International Watch Company Schaffhausen, stål, 1940/50-tal

Manuell, mörk urtavla med bla arabiska siffror, liten sekundvisare, diam 30 mm, plexiglas. Blått skinnarmband.

Senare armband. Repor på boett och glas. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK