VITRINSKÅP, 1900-talets mitt.

VITRINSKÅP, 1900-talets mitt.

Betsad ek. Mittdel med vitrin. Skåp med bakomliggande hyllplan. Bredd 133. Djup 40. Höjd 152 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Nyckel finns.

Utropspris
2 000 SEK