Allmoge
428581

BLOMBORD, omkring sekelskiftet 1900.

Grönmålat. Halvrunt med tre etage. Längd ca 104, bredd 57, höjd ca 103 cm.

Slitage, sprickor, ställvis skador. Märken.

Utropspris
2 500 SEK