KARTOR över Södermanland, sekelskiftet 1900.

2 mappar med ekonomiska och geologiska kartor samt mapp med General Karta över Sverige, Norge och Danmark, 1892.

Slitage. Några pappersskador.

Utropspris
1 500 SEK