FLYGOVERALL, United States Navy, 1930-tal.

Flygoverall i brunt skinn med krage i fuskpäls.
Märkt COLVINEX, US NAVY. Stl 40.

Bruksslitage. Nött. Små fläckar på skinnet av färg på högra ärmen.

Utropspris
2 000 SEK