BORDSPENDYL MED KONSOL, Lenzkirch, rokokostil, sekelskiftet 1900.

Fanerad med olika träslag. Beslag av mässing. Pendel finns. Total höjd 50 cm.

Ej funktionstestad. Några repor och märken. En konsollist saknas.

Utropspris
5 000 SEK