BORD, Keravan Puusepät för Stockmann.

Ekfanerat. Diameter 113 cm, utfällbar tilläggsskiva 58 cm. Tot. längd 171 cm, höjd 73 cm.

Lätt slitage. Tilläggsskivan ljusare, lackskador.

Utropspris
200 EUR