BESTICKSERVIS, 110 delar, Asni, Danmark, 1960-tal.

Rostfritt stål, pärlemorimiterande skaft. 11 matgafflar, 11 matknivar, 11 smörgåsgafflar, 12 smörgåsknivar, 11 matskedar, 7 dessertskedar, 10 skaldjursknivar, 12 gafflar med två blad, 11 smörknivar, 5 knivar med tandad kant, 7 olika uppläggningsbestick, osthyvel.

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
2 000 SEK