FAT, 3 st, silver. Total vikt ca 940 g.

2 st Sverige, 1900-talets början, diameter 18 resp 22 cm. 1 st, Posen, Tyskland, diameter 25 cm.

Bruksslitage. Bär gravyrer i botten.

Utropspris
4 000 SEK