DAMARMBANDSUR, Omega, 14k, åttkantslipade diamanter ca 0,20ct. Vikt ca 20g.

Kvadratisk urtavla med krans av 32 åttkanstlipade diamanter. Urtavla ca 2x2cm. Flätad öppen armlänk. Länkens lås stämplat Omega och 14k. Längd ca 17 cm.

Länken med mindre lödning vid låsets ena sida. Smärre bruksslitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
5 000 SEK