HERRARMBANDSUR, stål, Omega, Seamaster Proefessional, 1900-talets sista kvartal.
Omega Seamaster Professional 200M, quartzur svart urtavla med timmar, minuter och sekunder, datum märkt "OMEGA Seamaster PROFESSIONAL 200M SWISS MADE. Integrerad länk i stål med viklås. Urets diameter 3,5 cm.
Bruksslitage. Ej funktionstestad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.