Läderväska, höjd 19 cm. Kniv av renhorn, ristad dekor, längd 27 cm. Kåsa med benhänkel, diameter 13 cm. Kniv, läder och ben, ristad dekor. Längd 26 cm.
Repor och märken. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.