FICKURSSKÅP, 15 st fickur bla Hiram och Longines, i omarbetat nyrenässans fodral, 1800-talets slut.

Bla Hiram, fickur, triangelformad boett med frimurarsymboler, 1900-talets slut samt frackur, Eden, art deco i vitmetall med gemotrisk dekor. Höjd 56,5 cm

Fickur ej genomgångna ej funktionstestade. Dekordelar saknas. Skador.

Utropspris
2 500 SEK