Skrin i form av bok med skinnband, längd 17 cm. Bok "Handbok för Fruntimmer", 7e delen, 1812, pappband. Häfte "Spionen i den förnäma werlden", Djurgårdsskojaren, tryckt 1831.
Skador. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.