25 skilling - ett exemplar för varje år mellan 1955-1973.
50 skilling - ett exemplar för åren 1959, 1963-69, 2 x 1970, 1971, 2 x 1972, 2 x 1973, 4 x 1974, 1978.
100 skilling - 3 x 1975, 9 x 1976, 3 x 1977, 5 x 1978, 4 x 1979.
Slitage. Repor.