SOFFA, 1900-talets sista kvartal.

Tvåsitssoffa, klädd med "Anakreon", Josef Frank för Firma Svenskt Tenn. Längd 170 cm.

Bruksslitage, något blekt samt fläckar.

Utropspris
3 000 SEK