SIDEBOARD, Nils Jonsson, Troeds, 1900-talets andra hälft.

Teakfanér, fem lådor, skjutdörr med bakomliggande hyllinredning. Längd 128, bredd 44, höjd 71 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Utropspris
3 000 SEK