ARMBANDSUR, 3 st, stål, 1900-talets mitt.

Technos Automatic, svart urtavla, diameter 34mm. Technos Birka, diameter 25 mm. Grand Prix Election, diameter 34 mm.

Herrklocka

Ej funktionstestade. Bruksslitage. Repor. Urtavlor med slitage.

Utropspris
1 500 SEK