PARTI MÄRKEN, ca 120 stycken, United States Air Force, 1900/2000-tal.
Flygvingar för piloter, läkare, fallskärmsläkare m.m. Även gradbeteckningar, polisbrickor och olika märken för markpersonal inom amerikanska flygvapnet. Merparten av märkena i metall. Monterade på kartongblad.
Slitage, repor. Vissa med skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.